Isten hozott, Vendég
Felhasználónév: Jelszó: Emlékezz rám

Gombázós topic!
(1 viewing) (1) Vendég

TOPIC: Gombázós topic!

• Pöfeteg vadász
Örülök neki. Őszintén szólva nem gondoltam volna. Pontosabban mondva nem bíztam benne, hogy ennyi csemete összejön. Akkor jó táborozást kívánunk Nektek és vigyázzatok a leendő, feltörekvő nemzedékre akik sajna egyre kevesebben vannak!
Üdv. Laci

Re: Gombázós topic! 22 júl. 2012 09:43 #206

Akkor üdv. az új oldalon!Egy-két dolog még furcsa,de majd belejövünk,jövök.most már csak a gombáknak kéne beindulnia!
  • Pöfeteg vadász
Nekem még minden furcsa. Főleg telefonon keresztül.
De majd ha lesz mit feltölteni, akkor próbálkozom azzal is.

Re: Gombázós topic! 22 júl. 2012 11:22 #208

Üdv mindenkinek az új fórumon is... Laptopról (GPRS kapcsolat van itt éppen) rettentő lassú ez a motor, perceket vártam mire a hozzászólós ablak betöltődött. Na mindegy, talán ha minden vacak a cachben lesz, kicsit gyorsabban megy majd.
A hétfő a régi szerver fizikai kikapcsolásának időpontja. A fórumlekapcs a bejelentett szombat 16:00 volt:)

Re: Gombázós topic! 22 júl. 2012 12:11 #210

Az oktonditelefonosok kedvéért nem lehetne egy nézetválasztó modult benyomni? Akkor mobilon a csicsát lehagyná, klasszisokkal gyorsabban lehetne onnan is kezelni a fórumot.
Már sajnos én sem tudom, de biztosan nagyon szép volt:)
Segítenél abban, hogy be tudjam úgy állítani az oldalt, hogy ne az őskori első bejegyzés legyen felül, hanem a legfrissebb? Bárki segítségét szívesen veszem.
Igazából a sima hozzászólást sem találom, csak a válasz lehetőségét:( Köszönet!
  • Pöfeteg vadász
Én nem panaszkodhatom a sebességre! A megrágott almás kütyü meg a világvárosokban is megirigyelhető zirci 3G jól szuperál. Csak úgy amúgy furi az egész, amíg át nem áll a manyus!
Az előbb TTamás egy korábbi kérdésére valaszoltam, de úgy látom ezt nem jelzi sehol:huh:
  • ERCSI1980
Szia! Az ötlet nem rossz....az elmúlt 3napban sikerült kb 20kg-ot szednem....de több helyen is voltam és nem mindenhol sikerült eredményt elérni....szerintem hét közepére beindul nagyon a dolog...
Csatolmányok:
Utolsó szerkesztés: 22 júl. 2012 15:51 általa: . Ok: kép csatolás
  • kli
  • Kijelentkezve
Kalaposnak! Szia!
Beállítás:
Fent Fórum fül, ott Fórum profilom, majd jobb oldalt Szerkeszt fül, majd Fórum beállítások és ott a Preferált üzenet rendezésnél a legördülőből: Utolsó bejegyzés elsőként funkció kiválasztása.

Re: Gombázós topic! 22 júl. 2012 16:11 #217

• 1973kenterbever
Üdv.!
Gif-et nem lehet avatarnak feltenni?
Ma ezt szedtem.A többit nem hoztam el,elég ennyi...
Fenyvargnya.jpg
Vargesz, szemcsésnyelű, tehén, arany, molyhos.
Jól látom?
  • 1973kenterbever
Mischung:lol:
Most kiültem a kert egy hátsó sarkához, itt van 3G, így most jó. Nagyon szép idő van, ciripelnek a tücskök, a környező erdők is beáztak, így most várok.
Utolsó szerkesztés: 22 júl. 2012 22:31 általa: Shroomer.
Klinek köszönöm!
  • Szömi
Kedves Shroomer!

"A türelem gombát terem"

Re: Gombázós topic! 23 júl. 2012 10:33 #223

Sziasztok!
Én is ide találtam.

Ui.: Utálom a captcha kódokat! Legtöbbször olvashatatlanok a monitoromon.

Re: Gombázós topic! 23 júl. 2012 10:56 #224

Nekem is sikerült!

Re: Gombázós topic! 23 júl. 2012 11:08 #225

rokagomba.JPG

Ausztriában javában rókagombaszezon van.
  • NP
  • Kijelentkezve
  • .
gusztustalan...
kardemumma írta:
rokagomba.JPG

Ausztriában javában rókagombaszezon van.

Jó nekik.
Mi van rajta?
Létrehozás ideje: 0.64 másodpercek

Copyright © 2012 NetGombász Egyesület.
Webmester: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.